Anasayfa / Ford / Mustang Boss 302 Yaması
lfs musteng_boss 302

Mustang Boss 302 Yaması

Merhaba Arkadaşlar yine bomba gibi dolu dolu bir araçla karşınızdayım araç full+full dür arkadaşlar fotoğraflardanda göre bileceğiniz üzere aacın içi dışı full dür her zaman olduğu gibi göstergeler çalışır durumda ve lfs de gösterge de bir devrim dielim 🙂 gerçekcilik yüksek far stop sinyal çalışır durumda stoplar led farstobu polysi biraz fazla olduğu için arka stopta ufak değişiklikler yaptım kırılmaları önlemek amaçlı aracın genel olarak içi gerçeğiyle neredeyse-hemen hemen kıyaslana bilir .  extradan panjura angel ekledim nfs filminden esinlendim diyelim 🙂 extradan uzun zamandır aracın sol skinsinde düzenlemeyi çözmeye çalışırken bu araçda bunuda çözdüm fotoğraflardak sikinsi deyanında paylaşıyorum,Bu ve bunun gibi daha dolu araçlarla lfs keyfini yaşamak isteyen arkadaşlarımızı kardeşlerimizi facebook sayfamızı beğenerek yeni en güncel araçlardan haberdar olmaya davet ediyorum facebook sayfamızı yan sütundan beğene bilirsiniz. ilginiz için teşekkür ediyorum.

Dip not aracı alıp izinsiz sitesinde paylaşacak arkadaşlara hakkım sonuna kadar şimdiden haram olsun 🙂 linkim üzerinden iznimi alarak paylaşım yapanlara helaldir.

Aracı BurayaTıklayarak İndire Bilirsiniz.

Facebook İle Yorum Yap

Yorum

Hakkında Fatih Tunçel

1986 Ankara doğumluyum live for speed ile içli dışlı mod yapmayı seven Agresif kompleksli :) gülmeyi ve çalışmayı seven biriyim... Amacım siz değerli sayfa ziyaretcilerimize gerçeğe en yakın olan modları sunmak , bu yüzden araştırmacı ruhum ön plandadır daima... Saygılarımla ;) Ha birde bizde shop olmaz :) fotoğraflarda ne gördüyseniz o...

Bunu Denedinmi?

bmw m5

Lfs M5 Yaması

Merhaba arkadaşlar üzerinde yoğun çalıştığım ve keyif aldığım araçlardan birini daha sizlerle paylaşıyorum, lfs m5 …