Anasayfa / Lfs Modlar / Lfs 6H Pro Tweak
6h pro tweak1

Lfs 6H Pro Tweak

Merhaba arkadaşlar LFS 6h Yeni maplarıyla bir çoğumuzun dikkatini çekmeyi başardı fakat her zaman bir tweak problemimiz yeni sürümlerde karşımıza çıkmakta Lfs-Tweak.com yine bu konuda gerekli adımı attı ve LFS 6H için gerekli tweaki hazırladı, kullanmayı bilmeyen arkadaşlar için 6h tweak nasıl kullanılır gibi sorunlarınızı ortadan kaldırmakamaçlı kolları sıvadım ve sizlere kurulum ve kullanım dersi hazırladım.

6h pro tweak

İlk olarak rardan çıkarmış olduğumuz tweak dosyamızı lfs nin kurulu olduğu dizine atalım daha sonra lfs yi açalım ardından ise tweakımize çift tıklayarak açalım

6h pro tweak1

Ve ardından Attach to Process e tıklayalım

6h pro tweak2

Karşımıza görmüş olduğunuz gibi bir pencere gelecektir. Buradan Lfs Yi seçelim zaten yeşil olarak işaretle kendini gösterecektir fare ile seçmezsek aktif edemeyiz.

6h pro tweak3

faha sonra resimdede görmüş olduğunuz gibi seçilen bölüm mavi olacaktır yukarıda bulunan Attach to selected process e tıklayarak tweakımızı aktif edelim.

6h pro tweak4

car Types 0-5 Editör bizim motor gücünü ayarlayacağımız bölümdür arkadaşlar xrg için car type resimdede belirttiğim üzere car taype 2 olacaktır.

burada yaptığımız ayarları lfs ye aktarmak için üstte bulunna ve yine belirtmiş olduğum Update Valuaese bir kaç defa tıklayarak lfs 6h de aktif ede bilirisniz.

6h pro tweak5

Demo cars editor bölümünden ise arkadaşlar xrg için daima car type2 yi seçin ki diğer bölümde yapmış olduğunuz motor ayarlarını buradan seçerek xrg ye uygulaya bilin. buradan aracınızı 4×4 önden çekişli arkadan itişli turbolu vs ayarlara getire bilesiniz 🙂 (ve her zaman ayarlarınızı uygulamak için lütfen update valuaese bir kaç defa tıklayın)

6h pro tweak6

Demo cars wheels editor bölümü biizm lastik ve jant ayarları yapacağımız bölüm bu bölümde lastikleri iincelte bilir kalınlaştıra bilir jantlara ofset vere bilirisniz…

6h pro tweak7

Hack/tools böşümümüzde ise arkadaşlar bir çok mod bulunmakta dreksiyonu gereğinden fazla çevirebilir hız sabitleyiciyi aktif edebilir duman modu ve lastik yakmamodunu aça bildiğiniz gibi sürücüyüde değiştire bilirsiniz (pilot modları mevcuttur)

6h pro tweak8

Rims Manager bu kelimenin jant takma olduğunu bildiğinizden eminim fakat bu tweakın en güzel yanı ise jantları otomatik olarak yüklemesi ilk olarak solda görmüş olduğunuz jantlardan birisiniz seçiyorsunuz. daha sonra sağ tarafta bulunan load bölümüne tıkladığınızda jant otomatik olarak yükleniyor yani ordan burdan jant alayımda atayım gibi sorununuz kalmıyor çünki içerisinde yeteri kadar jant modu mevcut bu tweakte arkadaşlar.
Dip Not:

NetFramework 3.5 (pcnizde yüklü değilse malesef tweak çalışmayacaktır o yüzden yükleme linkinide ekliyorum arkadaşlar)

İyi Oyunlar…

Microsoft .NET Framework 3.5 i indirmek için Buraya Tıklayın

 

LFS 6H Pro Tweak indirmek için Buraya Tıklayın

 

Facebook İle Yorum Yap

Yorum

Hakkında Fatih Tunçel

1986 Ankara doğumluyum live for speed ile içli dışlı mod yapmayı seven Agresif kompleksli :) gülmeyi ve çalışmayı seven biriyim... Amacım siz değerli sayfa ziyaretcilerimize gerçeğe en yakın olan modları sunmak , bu yüzden araştırmacı ruhum ön plandadır daima... Saygılarımla ;) Ha birde bizde shop olmaz :) fotoğraflarda ne gördüyseniz o...

Bunu Denedinmi?

lfs_00000024

Lfs Doğan Yaması İndir

Merhaba Arkadaşlar yayınlamış olduğum doğan slx yamasının üzerinde biraz editleme gerçekleştirdim ayna panjur ve tamponda …