Anasayfa / Lfs Tweakler / Lfs 6M Pro Tweak

Lfs 6M Pro Tweak

Merhaba Arkadaşlar Lfs Yeni Sürümü olan Lfs 6.M sürümünü çıkarttı. Çok fazla inceleme şansım olmadı fakat bildiğim ve okuduğum kadarıyla bazı grafik ayarlarında iyileştirmeler yapıldığı gibi yeni eklenen pistte de değişiklikler ve iyileştirmeler olduğu yönünde.

Bilmeyen arkadaşlar için tekrar tekrar anlatıyorum her sürümde fakat bu sürümde de yine sizlerin ilk tweak adresiniz olmayı tercih ettim.

İlk olarak rardan çıkarttığımız 6M pro tweak uygulamasını Lfs’nin kurulu olduğu dizine atıyoruz, örnek vermek gerekirse C de ise LFS Yol Bilgisyarım C:/LFS.

lfs 6.M

Ardından önce lfs yi ardından ise tweak programımızı açıyoruz, karşımıza alttaki resimdeki gibi bir görüntü gelecek.Lfs 6M tweak

Sol üst köşede bulunan Attach to procces (ataçlı olan ) yazıya tıkladığımızda karşımıza alttaki gibi bir ekran gelecek.

 

Lfs 6M pro tweker

bu bölümden ise Attach to seleted procces’i seçtiğimiz de tweak programımızı aktif etmiş oluyoruz. Alt fotoda olduğu gibi tüm gerekli ayar rakamları karşımızda olacaktır.

Lfs 6M motor gücü

Kısaca CarTypes bölümü motor gücü ile alakalı olan bölümdür buradan b.r çok motor modifiyesi yapa bilirsiniz, fakat önemli olan kural şudur, bizler yamalardagenellikle XRG ve XFg kullanırız bizim ayar yapacağımız bölüm CarType2 bölümüdür. diğer alanlarla boşa uğraşmayın 🙂

Demo Cars Editor bölümüde isminden de anlaşıldığı üzere Demo araçlara yapacağımız yine motor modifiye ayarlarının olduğu bölümdür, burada neler yaparım diye düşünüyorsanız yine motor gücünü artıra bilir,Torkunu yükselte bilir önden,arkadan veya dört çeker yapa bilirsiniz.

Lfs 6M motor gücü artırma

Demo Cars Wheels Editor Bölümü ise tamamen lastiklerle alakalı olan bölümdürburadan ofsetli jantlar,lastikler ince taban kalın taban, gibi modifiye işlemlerinizi yapa bilirisniz.

Lfs 6M lastik ayarlama

Bu bölümden ise en önemli bölüm bir çoğumuza göre de bu duru büyük ihtimalle jant taka bilirisniz tek yapmanız gereken kural sol bölümde bulunan her hangi bir jantı seçmek ve ardından load butonuna bir defaya mahsus tıklamaktır, o listede gördüğünüz bütün jantları kullana bilirisniz.

Lfs 6M Rims Manager

Hack bölümünde bazı kısıtlamalar olduğu için pekde anlatasım yok ama kısaca şöför değiştire bilirsiniz,lastik ii çıkara bilirisniz ve direksiyonu çok geniş açılarla döndüre bilirisniz.

Lfs 6M hack

Lfs 6M Pro Tweak Netframework4.0 ve üstü gerektirir.

Lfs 6M pro Tweak’i BurayaTıklayarak indire bilirisniz.

[taq_review]

Facebook İle Yorum Yap

Yorum

Hakkında Fatih Tunçel

1986 Ankara doğumluyum live for speed ile içli dışlı mod yapmayı seven Agresif kompleksli :) gülmeyi ve çalışmayı seven biriyim... Amacım siz değerli sayfa ziyaretcilerimize gerçeğe en yakın olan modları sunmak , bu yüzden araştırmacı ruhum ön plandadır daima... Saygılarımla ;) Ha birde bizde shop olmaz :) fotoğraflarda ne gördüyseniz o...

Bunu Denedinmi?

lfs_00000024

Lfs Doğan Yaması İndir

Merhaba Arkadaşlar yayınlamış olduğum doğan slx yamasının üzerinde biraz editleme gerçekleştirdim ayna panjur ve tamponda …