Anasayfa / Lfs Tweakler / Lfs 6P Pro Tweak
6ppro tweak

Lfs 6P Pro Tweak

Merhaba arkadaşlar lfs hızla gelişen bir oyun bunu yakından takip ettiğinizi ve her güncellemede biraz daha hatta bir seviye daha üst basamaklara tırmandığını fark etmişsinizdir.

Açıkçası 6p sürümünü kullandım ve ben her zaman son sürümü kullanma taraftarıyım genel bir inceleme yaptığımız da oyunun grafiklerinin her geçen gün biraz daha yükseldiğini ve özellikle joistik 3d gibi gerçekçiliğe en yakın şekilde tasarlandığını fark ediyoruz, ülkemiz geneli logitec g20 gbi direksiyon setiyle pek çoğumuzun oynama şansı olmasa da oynandığın da gerçek bir otomobilden hiç bir farkının olmadığını çok iyi derecede anlaya bilirsiniz heleki 3d gözlüklerinizle oynuyorsanız.

Bu sürümde yine geliştirme sürümü ve tweak yine ski anlatımlarımda olduğu gibi hiç bir farkı yok sadece üst sürüme uyarlanmıştır.

6p pro tweak’i indirmek için Buraya tıklayınız.

Facebook İle Yorum Yap

Yorum

Hakkında Fatih Tunçel

1986 Ankara doğumluyum live for speed ile içli dışlı mod yapmayı seven Agresif kompleksli :) gülmeyi ve çalışmayı seven biriyim... Amacım siz değerli sayfa ziyaretcilerimize gerçeğe en yakın olan modları sunmak , bu yüzden araştırmacı ruhum ön plandadır daima... Saygılarımla ;) Ha birde bizde shop olmaz :) fotoğraflarda ne gördüyseniz o...

Bunu Denedinmi?

lfs_00000024

Lfs Doğan Yaması İndir

Merhaba Arkadaşlar yayınlamış olduğum doğan slx yamasının üzerinde biraz editleme gerçekleştirdim ayna panjur ve tamponda …